طریقه ارسال یکی از مهم‌ترین بخش های خرید و فروش محصولات شرکت ورق سازی است. در واقع مشتریان زمانی را برای ثبت سفارش اختصاص داده‌اند. در ادامه شرکت های تولید کننده انواع ورق کارتن تلاش کرده‌اند که با بهترین متریال این محصولات را تولید کنند. در این شرایط در صورتی که این محصولات به شکل اصولی به مشتریان ارسال نگردد، می‌تواند زمینه را برای هدر دادن هزینه و زمان تولید مهیا کند. ماجرا به این موضوع بازمی‌گردد که تجربه نشان داده است، در بسیاری از موارد محصولات در مسیر ارسال به مشتری با مشکلاتی مواجه شده‌اند.

برای مثال تصور کنید که هنگام نقل و انتقال انواع ورق کارتن، باران شدید ببارد. در این موارد سلامت محصولات با تهدید جدی مواجه خواهد شد. محصولات کارتنی نیز در برابر عوامل محیطی از جمله باران و رطوبت و ضربه تا حد زیادی آسیب‌پذیر هستند. در این شرایط مدیران شرکت های ورق سازی تلاش می‌کنند که موارد سفارشی مشتریان را با بالاترین ایمنی و سلامت به آن‌ها برسانند. به این منظور گام‌های مختلفی برداشته شده است؛ از جمله، انتخاب بهترین راه های حمل و نقل انواع ورق کارتن تا مقصد.

شیوه‌های متفاوتی برای ارسال این نوع کالاها به کار گرفته شده از جمله : اسنپ، تی پاکس، باربری .

هرکدام از این روش‌های ارسال بر حسب حجم سفارشات و نیز خواست مشتریان انتخاب خواهد شد. برای مثال باربری از جمله روش‌هایی است که می‌تواند برای ارسال حجم زیادی از سفارشات مشتریان انتخاب گردد.

مهم‌ترین نکته‌ای که بعد شیوه خرید باید در نظر داشته باشید این است که، در زمینه انتخاب طریقه ارسال کالاها، شرکت های ورق سازی بر اساس تجربه و تخصصی که دارند می‌توانند راهنمایی دقیقی به شما داشته باشند. اگر سلامت کالاهای مرسوله برایتان اهمیت دارد، پیشنهاد می‌کنیم در خصوص روش ارسال آن‌ها مشاوره‌هایی داشته باشید. در نهایت با راهنمایی‌های متخصصین بهترین روش را انتخاب کنید. همین امر در تسهیل روند ارسال کالاها و نیز حفظ کیفیت آن‌ها تاثیر به سزایی خواهد داشت.