لیست بهترین شرکت های کارتن سازی با ماشین آلات هوش مند

بهترین شرکت کارتن سازی

لیست بهترین شرکت های کارتن سازی با ماشین آلات هوش مند می‌تواند به بسیاری از تولیدکنندگان محصولات مختلف کمک کند تا بتوانند به یک کارتن سازی خوب دسترسی پیدا کنند. بی شک تولید کنندگان بسیاری که خوش نام هستند در این عرصه وجود دارند ولی در مقاله‌ای که پیش رو دارید چهار تا از بهترین شرکت‌های کارتن سازی را به شما معرفی خواهیم کرد. به علاوه این که در خصوص عمده خدماتی که این شرکت‌ها در اختیار مشتریان‌شان قرار می‌دهند نیز مطالبی را طرح می‌کنیم. تا انتها با ما همراه باشید.  

لیست بهترین شرکت های کارتن سازی

از مهم‌ترین شرکت‌های کارتن سازی که این روزها در شهر تهران و کرج با سابقه چندین ساله متداوم به فعالیت‌های گسترده در زمینه تولیدات جعبه های کارتنی و مقوایی چاپ دار می‌پردازند، می‌توان موارد زیر را نام برد:

  • آوین پک
  • کارتن پک
  • کارتن ساز
  • زرین کارتن

شرکت آوین پک

کارتن سازی آوین پک با سابقه بلند مدت در زمینه تولید انواع جعبه‌های کارتنی و مقوایی، تاریخچه درخشانی را در این صنعت برای خود فراهم آورده است. خوشبختانه این شرکت در چند ساله اخیر، با توجه به گسترش خدماتی که ارائه می‌دهد، باعث شده طیف گسترده‌ای از مشتریان و تولید کننده‌های محصولات مختلف به آن مراجعه کرده و ثبت سفارش انجام دهند.

بخوانید: تفاوت شرکت ورق سازی کارتن با شرکت کارتن سازی

 این شرکت با به کارگیری انواع ماشین آلات هوش‌مند توانسته است که سرعت و دقت روند تولید را افزایش داده و از این طریق رضایت صد درصدی مشتریان را جلب کند. در این شرکت نیروهایی متخصص، متعهد، با تجربه و دانش بالا جذب شده‌اند و بعد از آن نیز آموزش‌هایی تکمیلی به آن‌ها ارائه گردیده است. در نتیجه مشتریانی که با این نیروها ارتباط می‌گیرند به راحتی می‌توانند روند سفارشات خودشان را پیش ببرند.

برای مثال از نیروها و مدیران فروش تا نیروهای تولید و طراحی تا حد زیادی می‌توانند در ثبت سفارش به شما کمک کنند.

در شرکت جعبه سازی آوین پک تمامی اقدامات مرتبط با کارتن سازی از صفر تا صد انجام شده و در این زمینه خدمات گسترده‌ای برای مشتریان ارائه خواهد شد. برای مثال مشتریان از همان ابتدا می‌توانند مشاوره‌هایی را با تیم فروش داشته باشند. در نهایت بعد از این که ثبت سفارش انجام شد، تیم طراحی در زمینه نوع طرح روی کارتن بسته بندی و مدل آن، وارد مذاکره با افراد تصمیم گیرنده سفارش کارتن خواهند شد. در این مسیر بهترین طراحی ها به مشتریان پیشنهاد داده شده و در صورت تایید برای روند تولید آماده خواهد شد.

پس از این که تمامی سفارشات آماده شدند تیم ارسال، هماهنگی‌های لازم را با سفارش دهنده ها خواهند داشت تا در اسرع وقت و مرسوله را در محل تحویل دهند.

یکی از مهم‌ترین تولیدات شرکت آوین پک جعبه های کارتنی و مقوایی صادراتی است که با بهترین مواد اولیه و با مقاومت بالا تولید می‌شوند. به همین دلیل تمامی کالاها و محصولاتی که در بسته بندی های صادراتی پک می‌گردند زیرا مسافت طولانی امکان حمل و نقل و جابه‌جایی دارند. در نتیجه هیچ آسیبی به این تولیدات نخواهد رسید. بنابراین شرکت آوین پک با تمرکز بر تولید جعبه های بسته بندی صادراتی باکیفیت توانسته است که بهترین این حوزه باشد.

مرتبط بخوانید: نمونه جعبه و کارتن بسته بندی محصولات کارتن سازی آوین پک

شرکت کارتن پک

کارتن سازی کارتن پک نیز دومین شرکت تولید کننده جعبه های کارتنی است که امتیازات کاری فوق‌العاده ای دارد. این شرکت تمامی سفارشات ارائه شده از سوی مشتریان را در کوتاه‌ترین زمان، تولید و آماده ارسال می‌کند. به همین دلیل بسیاری از تولیدکننده هایی که نیازمند انواع جعبه‌های کارتنی در کم ترین زمان ممکن هستند به این شرکت مراجعه کرده و درخواست تولید را ثبت می‌کنند.

در شرکت کارتن پک انواع مدل‌های مختلف کارتن های بسته بندی تولید شده و ثبت سفارش با توجه به آن‌ها انجام می‌شود. برای مثال:

کارتن چهار درب ( آمریکایی )، دو درب دارویی، ته قفلی، دایکاتی، تلسکوپی، کیبوردی، کشویی، کارتن آماده، پستی، کارتن مادر و ….

کارتن ساز

شرکت تولیدی کارتن ساز از کمپانی‌های تولید کننده کارتن است که سابقه‌ی دیرینه‌ای در این زمینه دارد. تجربه، تخصص و مهارت مدیران این شرکت در نهایت به تولیدات با کیفیت منتج می‌شود. در نتیجه مشتریانی که محصولات مدنظرشان را از این واحد تولیدی خریداری می‌کنند، نگرانی‌ای در زمینه کیفیت محصولات‌شان ندارند.

زرین کارتن

آخرین شرکت تولیدی جعبه‌های کارتنی و مقوایی که در لیست بهترین کارتن‌سازی‌های ایرانی قرار می‌گیرد، زرین کارتن است. تمامی ابزارآلاتی که در این شرکت به کار گرفته می‌شود، هوش مند، مدرن و پیشرفته هستند. در نتیجه همین سیستم‌های به کار رفته در این ابزارآلات باعث شده که ظرافت و دقت تولیدات افزایش یافته و مشتریان به کیفیت مدنظر خود دست پیدا کنند. از مهم‌ترین انواع این ماشین آلات که در این شرکت مورد استفاده قرار می‌گیرند، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. دستگاه برش
  2. دستگاه چاپ
  3. دستگاه چاک زن
  4. دستگاه دایکات
  5. دستگاه لمینت
  6. دستگاه بسته بندی(تسمه کش)

از ویژگی‌های مهم شرکت زرین کارتن این است که روند آماده سازی سفارشات مشتریان در کوتاه‌ترین زمان انجام می‌شود. به همین دلیل کسانی که برایشان اهمیت دارد کارتن‌های بسته بندی سفارشی‌شان را در کوتاه‌ترین زمان دریافت کنند، می‌توانند بر مهارت و تخصص تیم تولیدی زرین کارتن اعتماد کنند.

بیشتر بخوانید: چاپ گراور و کاربرد آن در صنعت بسته بندی

خاتمه

در این مقاله چهار تا از شرکت‌های کارتن سازی مطرح و موفق که در تهران و کرج فعالیت می‌کنند را به شما معرفی کردیم. خوشبختانه به جهت این که این شرکت ها دارای وبسایت‌های اختصاصی هستند به راحتی می توانید به وبسایت های این شرکت های کارتن سازی مراجعه کرده و تمامی اطلاعات تکمیلی را از همان جا دریافت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)
این نوشته در کاغذ ارسال شده است. این لینک مستقیم به این نوشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *