پیش بینی قیمت روز کارتن نو در تاریخ اردیبهشت 1402

پیش بینی قیمت روز کارتن نو

پیش بینی قیمت روز کارتن نو در اردیبهشت 1402 از مهم ترین مسائلی است که بسیاری از خریداران و فروشندگان این محصول به دنبال آن هستند. تا انتها با ما همراه باشید تا به شما بگوییم که چگونه می‌توان این قیمت را پیش بینی کرد. در صورتی که این پیش‌بینی‌‌ها درست باشند تا حد زیادی میزان سوددهی شما در خرید و فروش کارتن افزایش خواهد داشت.

کارتن

کارتن متشکل از لایه های مقوایی لاینر و فلوت است و از یک منظر به ماده اولیه‌ای گفته می‌شود که بیشتر با آن جعبه ها و بسته بندی های کارتنی تولید می‌شوند. کارتن به عنوان یک محصول در دست تولید کنندگان انواع جعبه های کارتنی قرار می‌گیرد و بعد از گذر از فرایندهای خاصی به آن شکل داده می‌شود. کارتن شکل داده شده جعبه یا بسته بندی کارتنی نام دارد. بسیاری از افراد در مکالمات عادی خودشان جعبه های کارتنی را نیز کارتن می‌خوانند. در واقع آن‌ها جنس جعبه را که از کارتن می‌باشد به جای اسم جعبه یا بسته بندی به کار می‌برند.

خواندنی: جعبه بسته بندی کارتنی و مقوایی و ویژگی های آن

انواع کارتن

کارتن ها دارای انواع مختلفی هستند که در مشهور‌ترین دسته بندی از جهت نوع ورق کارتن، به دو لایه ( سینگل ) ، سه لایه، چهار لایه، پنج لایه و هفت لایه تقسیم می‌شوند. تعداد لایه ها در واقع تفاوت را بین ورق های کارتنی ایجاد می‌کند. به میزانی که تعداد لایه‌ها افزایش یابد میزان استحکام و مقاومت آن نیز در برابر ضربه و آسیب بیشتر می‌شود.

انواع کاربردهای کارتن

کارتن ها در واحد های صنعتی و غیر صنعتی به کار گرفته شده و کاربردهای مختلفی دارند. یکی از مهم‌ترین کاربردهای آن‌ها ساخت انواع جعبه های کارتنی است. جعبه های کارتنی به دلیل این که وزن کمی دارند و در زمینه هزینه نیز مقرون به صرفه هستند، نسبت به سایر انواع بسته بندی ها مورد اقبال بیشتری قرار می‌گیرند.

از دیگر کاربرد های کارتن برای مثال اگر از نوع سینگل فیس یا دو لایه باشد، در مصارف مرغداری ها و به عنوان رول بستر مرغداری است. در گاهی اوقات به عنوان کارتن لمینتی در جهت بسته بندی انواع کالا کاربرد دارد.

پیش بینی قیمت روز کارتن نو

کارتن ها براساس نوع ورق، ترکیبات ورق و نیز سایر موارد از جمله ابعاد، برایشان قیمت تعیین می‌گردد. از سوی دیگر از مهم‌ترین عوامل دیگری که باعث می‌شود هزینه‌های مربوط به خرید و فروش کارتن کاهش یا افزایش داشته باشد قیمت روز ارز است. در واقع زمانی که قیمت ارز صعودی باشد بر روی قیمت کارتن به عنوان یک محصول صادراتی و وارداتی اثر گذار خواهد بود. در نتیجه هنگام پیش بینی قیمت کارتن نسبت به قیمت ارز همان روز نرخ گذاری انجام میشود.

پیش بینی قیمت ضایعات کارتن

ضایعات کارتن نیز از جمله زباله هایی میباشد که میزان خرید و فروش آن به میزان قابل توجهی بالاست. به همین دلیل بازار آن بسیار داغ است که همواره فعالان در این حوزه تلاش می کنند که گوی رقابت را از رقبای خود بربایند. در این شرایط نیاز است که بسیاری از تولید کنندگان و خریداران ضایعات کارتن تلاش کنند به پیش بینی درست و دقیقی دست پیدا کنند. زیرا که پیش بینی درست قیمت ضایعات کارتن موجب می شود در کوتاه ترین زمان بهترین تصمیم را بگیرند و سود بالایی نصیب‌شان شود. روند پیش بینی قیمت ضایعات کارتن همچون ورق کارتن نو است و تمامی مواردی که در بخش قبلی ذکر شد در این پیش بینی نیز باید لحاظ گردد.

خاتمه

در این مقاله بسیاری از عواملی که در تعیین قیمت کارتن یا پیش‌بینی قیمت روز آن دخیل هستند با به‌روز رسانی اردیبهشت ماه 1402 را برایتان آوردیم.

در صورتی که درصدد ثبت سفارش در زمینه خرید انواع ورق های کارتنی از دو لایه یا سینگل گرفته تا چند لایه هستید با ما تماس بگیرید. زیرا که در اسرع وقت متخصصین حرفه‌ای و مشاورین با تجربه می‌توانند شما را در زمینه خرید انواع ورق کارتن راهنمایی کنند.

شرکت ورق کارتن با به کارگیری دستگاه های نوین ورق سازی در صدد تامین نیازهای شرکت های کارتن سازی در زمینه مواد اولیه است. با گسترش فعالیت های این شرکت کارتن ایران با بهترین کیفیت در همین شرکت تولید خواهد شد.

3.5/5 - (2 امتیاز)
این نوشته در ورق ارسال شده است. این لینک مستقیم به این نوشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *