کارتن سینگل تقلبی را چگونه بشناسیم؟

کارتن سینگل تقلبی

کارتن سینگل تقلبی را چگونه بشناسیم؟؛ شاید برای شما هم این پرسش مطرح شده باشد که بین کارتن سینگل اصلی و تقلبی چه تفاوت هایی وجود دارد. طبیعی است که یک تولید کننده انواع جعبه کارتنی و مقوایی دغدغه‌مند باشد که لزوماً بهترین و با کیفیت ترین انواع ورق کارتن از جمله سینگل را از شرکت های ورق سازی تهیه کند. به همین بهانه برآن شدیم که اطلاعاتی در این زمینه در اختیارتان قرار دهیم تا شاید هنگام خرید انواع رول و ورق سینگل کمک‌رسان شما باشد. با ما همراه باشید.

کارتن سینگل اصلی

کارتن سینگل یا سینگل فیس یا دولایه که تمامی آن‌ها به یک نوع ورق کارتن اشاره دارد، از دو لایه فلوت و لاینر تشکیل شده است. لاینر و فلوت کارتن که بخش‌های سازنده یک سینگل فیس هستند، تفاوت‌هایی در زمینه گرماژ، ترکیبات و مواد اولیه دارند. در نتیجه از ترکیب‌های مختلف آن در حیطه‌های گوناگون به کار گرفته می‌شود.

کارتن سینگل اصلی ممکن است که از مواد بازیافتی تولید گردد، اما این نکته ضرورتاً با خریداران مطرح می‌شود تا از آن در مصارف خاصی استفاده کنند. برای مثال از رول سینگل فیس تولید شده با مواد اولیه بازیافتی، بیشتر در بستر مرغداری استفاده می‌شود. در این شرایط ترکیبات به کار رفته در آن آسیبی برای سلامتی انسان‌ها ندارد.

اما اگر کارتن سینگل در بخش بسته بندی انواع مواد غذایی و دارویی مورد استفاده قرار گیرد، ضرورت دارد که از مواد اولیه با کیفیت و درجه یک تولید شده باشد. کارتن سینگل بهداشتی از مواد اولیه کاملاً درجه یک تولید می‌شود و کاربرد های زیادی از جمله بسته بندی انواع مواد خوراکی و غیره را دارد.

مرتبط بخوانید: کارتن سینگل فیس و هر آنچه که باید درباره آن بدانید

کارتن سینگل تقلبی

ممکن است که از سوی برخی تولید کنندگان غیرحرفه‌ای در صنعت ورق سازی، کارتن سینگل تقلبی به بازار ارائه گردد. به همین دلیل کسانی که در صنعت کارتن سازی نوپا هستند توان تشخیص تولیدات با کیفیت و بی کیفیت را نداشته باشند و از این محصولات خریداری کنند. در این شرایط قطعاً روند کار آن‌ها در زمینه تولید انواع جعبه‌های کارتنی و مقوایی با این نوع کارتن یعنی سینگل دولایه تقلبی با مشکلاتی مواجه خواهد شد.

به همین دلیل گفته می‌شود که همواره سوالاتی را در زمینه جنس، ترکیبات و گرماژ کارتن سینگل با تولید کننده های آن مطرح کنید و اطلاعاتی دقیق در خصوص آن داشته باشید.

از کجا کارتن سینگل درجه یک بخرم؟

این روزها شرکت های ورق سازی متعددی هستند که در سطح شهر تهران و کرج می‌توانند بخش مهمی از مواد اولیه شما به عنوان تولید کننده انواع جعبه های کارتنی و مقوایی را تامین کنند. در نتیجه توصیه می‌شود که در ابتدا در خصوص سابقه انواع شرکت‌ها تحقیقاتی داشته باشید و در نهایت از بهترین شرکت ورق سازی خرید انجام دهید. زیرا که شرکت های با سابقه در این زمینه تمامی فعالیت‌هایشان به سمت و سویی است که کیفیتی غیر قابل رقابت ارائه کنند.

در این موارد شما می‌توانید به راحتی با شرکت‌های معتبر وارد مذاکره شوید و بهترین خرید را با هزینه مقرون به صرفه داشته باشید.

مرتبط بخوانید: رول و ورق کارتن سینگل فیس یا دو لایه

خاتمه

در بخش‌های مختلف تلاش کردیم که نکاتی را ارائه کنیم و اطلاعاتی مهم را در خصوص تشخیص سینگل فیس اصلی از تقلبی بیان کنیم. در انتها ذکر این نکته ضروری می‌نماید که برای بهبود روند خرید و ثبت سفارش انواع ورق های کارتنی از جمله سینگل فیس به شرکت‌هایی مراجعه کنید که سابقه درخشانی در این زمینه دارند. در این شرایط می‌توانید یقین داشته باشید که بهترین انتخاب را خواهید داشت.

ورق کارتن یک شرکت سهامی خاص است که با به کارگیری دستگاه های نوین ورق سازی در صدد تامین نیازهای شرکت های کارتن سازی و جعبه سازی در زمینه تامین مواد اولیه است. با گسترش فعالیت های این قبیل شرکت‌ها، نیاز ایران به کارتن وارداتی تا حدودی کاسته خواهد شد و به مرز خود کفایی خواهیم رسید.

در صورت نیاز مشاورین مشغول در شرکت ورق کارتن آماده ارائه راهنمایی و مشاوره‌های تخصصی در زمینه خرید ورق سینگل فیس هستند. با ما تماس بگیرید.

4/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *